Vakıfbank Sonbahar Kredisi

Bankalar daha çok satın alan kapabilme adına devamlı olarak sektör içinde tatlı bir rekabet içerisindedirler. Bankacılık sektöründe kurumlar içinde rekabetin olması daima satın alan lehine olduğundan dönemsel olarak meydana getirilen kampanyaları takip eden müşteriler büyük fırsatlar yakalayabilirler. Kampanya dönemleri bankalarda devamlı olarak değişim gösterildiğinden dolayı bilhassa belirli dönemlerde her türlü ihtiyacın karşılanması için kullandırılan kredileri iyi izlemek gerekmektedir. Güz mevsimi bitirdiğimiz şu günlerde birçok banka mevsime hususi kredi imkanları sunmaktadır. Müşterilerinin çeşitli talepleri ve gereksinimleri için kredi imkanı sunan bankalardan önde gelen Vakıfbank her yıl tertipli olarak kampanya yapmış olduğu güz kredisini müşterilerinin kullanımına sunuyor. Banka tarafınca müşterinin gerekseme sorgulaması yapılmaksızın yüksek limitlerde kredi banka tarafınca verilmektedir.

Güz Kredisi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Bankaların satın alan potansiyelini arttırma adına çeşitli kredi ürünlerini kullandırırken rekabetin kuruluşlar içinde düşük faizli, yüksek limitli, masrafsız, kefilsiz vb. koşulları öne sürerek kredi kullandırmaktadırlar. Güz döneminde her yıl kredi kampanyası meydana getiren Vakıfbank’ta bunlardan biri olup düşük faizle ve yüksek limitli krediyi müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Buna gore banka müşterileri talep etmeleri halinde 3 aydan 48 aya kadar değişen geri ödeme vadelerinde ve 90.000 TL limite kadar kredi kullandırmaktadır.Düşük faiz ve uygun ödeme koşullarında verilen bu kredi ürünlerinde Vakıfbank müşterilerine iki tane faiz oranında kredi kullandırırken bunlardan %1,24 faiz oranına haiz olan kredi için%0,5+BSMV kredi tahsis tutarı talep etmektedir. Kredi faiz oranı %1,29 olan kredi için herhangi bir halde dosya harcaması yada kredi tahsis tutarı talep etmemektedir. Hesabına uygun gelen Vakıfbank güz kredisini kullanmak isteyen banka müşterileri için kredi talebinde bulunmadan öncekredi hesaplama araçlarını kullanmalarını istemektedir. Böylece çekilecek olan kredi miktarına gore faiz oranlarının, aylık taksit tutarını ve toplam geri ödenecek miktarın nasıl biteceği mevzusunda detaylı informasyon sahibi olabilmektedirler.

SMS ile Kredi Başvurusu Yapmak İçin

Vakıfbank’ın her yıl müşterileri için hazırlamış olduğu kredi kampanyaları içinde yer edinen güz kredisini kullanmak isteyen banka müşterileri ilk olarak cep telefonları üstünden gönderecekleri SMS yöntemiyle kredi başvurusunu gerçekleştirebilirler.Müracaat işlemi için ilk olarak cep telefonunun ileti kısmına aralarda boşluk olacak şekilde sırasıyla “KREDI, T.C. Kimlik No, Aylık Gelir” yazdıktan sonrasında 5724’e kısa ileti atmaları yeterlidir. Mesajın gönderilmesiyle beraber talepte bulunan müşterisi için araştırma meydana getiren Vakıfbank aynı saat içinde banka müşterisine SMS yöntemiyle krediyi kullanabileceklerine dair bildirimde bulunur.

Vakıfbank güz kredisi başvurusu için kullanılabilecek bir öteki platform ise bankanın web sayfasında yer edinen “Derhal Başvur” ekranıdır. Bireysel kredi başvurusu için sırasıyla satın alan detayları, kredi detayları, gelir ve emek verme detayları ve onay bölümlerindeki detayları eksiksiz ve doğru bir halde girdikten sonrasında kredi başvurusu tamamlanmış olur. Bu kredi ve öteki tüm krediler için kullanılabilecek bir öteki platformsa en yakın Vakıfbank şubeleridir.

Bundan önceki yazımız olan Ziraat Bankası 180 Ay Vadeli Konut Kredisi %0,99 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir