Vakıfbank World Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank wordcard markası ile tüm müşterilerine ve kredi kartı kullanıcılarına değişik tasarımlarda, özelliklerde ve limitlerde kredi kartları kullanma imkânı sunmaktadır. Vakıfbank ticari kredi kartları kategorisinde Vakıfbank BusinessCard ayrıcalığını ticari müşterilerine sunacaktır.

Vakıfbank bireysel bankacılıkta müşterilerine Vakıfbank Worldcard, Rail Miles, Ulaşım World kartları, Belediye World kartları, Yandaş World kartları ve Mesleğe hitap eden, kamu  – sen, öğretmen ve Kampüs kartlarla milyonlarca müşterisine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Vakıfbank World kredi kartı başvurusunu sayısı 1000’ e yakın olan Vakıfbank şubelerinden yapabilirsiniz. Kimlik belgesi ile yapacağınız Vakıfbank World kredi kartı başvurusu 48 saat içinde sonuçlanacak ve sizlere verdiğiniz yazışma detayları yardımıyla mail yada kısa mesajla ulaşılacaktır. Pozitif sonuçlanan Vakıfbank World kredi kartı başvurusu sonrası Vakıfbank World kredi kartınız sizlere verdiğiniz adres yada Vakıfbank şubesi yolu ile iletilecektir.

Vakıfbank World kredi kartı başvurusu 444 07 24 numaralı telefondan Vakıf 7 / 24 telefon bankacılığı aracılığı ile de yapılmaktadır. Verdiğiniz bilgiler neticesinde telefonunuza gelecek kısa bildiri ile Vakıfbank World kredi kartı başvurusu sonucunda bilgilerinizi ibraz etmek için bir Vakıfbank şubesine başvurmanız gerekecektir. Başvurunuz sonrası kartınız sizlere arzu ettiğiniz yoldan ulaştırılacaktır.

   Vakıfbank World kredi kartı başvurusu ek olarak Vakıfbank web bankacılığı yolu ile de yapılmaktadır. Yapacağınız Vakıfbank World kredi kartı başvurusu esnasında adınız, soyadınız, TC kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız girilecektir. Başvurunuz 30 dakika içinde değerlendirilip sizlere kısa bildiri yolu ile iletilecektir. Pozitif sonuçlandığı durumda bir Vakıfbank şubesine uğrayarak müracaat işleminizi tamamlayabilir ve Vakıfbank World karta haiz olabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme 2021 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir