Vakıfbank Yeni Yıla Özel 0 Km Taşıt Kredisi

Vakıfbank Yeni Yıl Vasıta Kredisi Kampanyası

Türkiye’nin en kıymetli devlet bankalarından birisi olan Vakıfbank, yaklaşmakta olan yeni yıl için kredi kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Bilhassa de Vakıfbank yeni hususi 0 km taşıt kredisi yardımıyla, yeni yıl öncesinde gereksinim duyduğunuz tüm kredi ihtiyacınız olan şeyi kolaylıkla karşılamanız mümkün olabilir. Bankanın uygulamış olduğu bu kampanya dahilinde masraflı ve masrafsız kredi imkanlarından yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

0 (Sıfır) km taşıt kredisinde uygulanmakta olan faiz oranı aylık 1.09’dan başlamakta ve kullanılan kredinin masraflı ve masrafsız olmasına nazaran de değişkenlik göstermektedir. Bu aşamada da sizler için bu kredi hakkında daha geniş bilgiler sunmak isteriz. Bilinmiş olduğu suretiyle yeni yıla oldukca azca bir süre kaldı ve Vakıfbank’ın bu kampanyası yardımıyla de yılbaşına oldukça güzel girebilme şansı yakalayabilirsiniz.

Kredi Ödeme Taksitleri Neler?

  • Vakıfbank yeni yıla 0 km taşıt kredisi kampanyası 48 aya kadar vade seçenekleri ve %1.21’den süregelen faiz oranlarıyla sizleri kısa süre içinde vasıta sahibi yapmayı amaçlamaktadır. Bu aşamada da taksit seçenekleri şu şekilde sıralanabilir;
  • Aylık eşit taksitli,
  • 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli
  • 3 ayda bir taksitli
  • Son taksit balon ödemeli
  • Değişken taksitli ödeme seçeneği

Tüm bu taksit seçeneklerinin tamamını değerlendirerek de sizler sorunsuz bir halde yeni yıla hususi 0 km taşıt kredisi imkanından yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Kampanya Koşulları

Vakıfbank’ın sunmuş olduğu bu kampanya satmaca kıymeti 50.000 TL’yi aşan otomobillerde, bedelin 50.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 50.000 TL’nin üstünde olan kısım için %50’sine kadar;

  • Aylık %1.09’dan süregelen faiz oranları
  • 48 aya varan taksit seçenekleri
  • Kefilsiz kredi imkanı
  • Yaşam sigortası olma zorunluluğundan uzak

Değişik bir kredi işleyişinin içine girme mevzusunda sizler devamlı Vakıfbank’ın genel kredi kampanyasından yararlanmanız gerekmektedir. Bu kampanya kapsamında bakılmış olduğu vakit sıkıntısız bir halde ilerleyebilir ve banka ile iletişiminizi de süratli bir taşıt kredisi ile pekiştirebilirsiniz. Güvenilir bir bankacılık unsuru ile ilerleyiş göstermekte olan Vakıfbank 0 km taşıt kredisini yeni seneye girmeden ilkin ne olursa olsun çekmelisiniz. Bu aşamalar sizleri her daim hem memnun edecek, hem de avantajlı bir konuma taşıyacaktır. Üstelik günün her anında bankanın satın alan hizmetleri numarası üstünden bu kredi başvurusunda bulunabilir, bu sayede de sıkıntısız bir halde mevcut işleyişi ilerletebilirsiniz.

Genel Değerlendirme

Genel olarak bakıldığında da Vakıfbank yeni yıla hususi 0 KM taşıt kredisini sizler ilgili koşullar sağlandığı takdirde kolaylıkla çekebilirsiniz. Süratli bir halde kredi çekim aşamalarınızı gerçekleştirebilir, detaylı bir halde bu kampanyayı ilerletebilirsiniz. Süratli ve detaycı bir halde bankanın genel aşamalarınızı yürütebilir, bu sayede de yeni yıl öncesi hayalini kurduğunuz taşıtın sahibi olabilirsiniz. Bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız.

Bundan önceki yazımız olan Ziraat Bankası 180 Ay Vadeli Konut Kredisi %0,99 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir