Vatan Bilgisayar Fibabanka 3422 SMS ile Faizsiz Kredi

Fibabanka’dan Vatan Bilgisayar’da ile 8 Ay Taksitli ve Sıfır Faiz Telefon Kampanyası

Fibabanka faizsiz kredi kampanyası 1 – 31 Mart tarihleri içinde 8 ay faizsiz kredi imkanı sunmaktadır. Türkiye’nin öncü teknoloji firmalarından birisi olan Vatan Bilgisayar, Fibabanka ile gerçekleştirmiş olduğu ortaklık yardımıyla ortaya nefis bir kampanya çıkardı. Fibabanka’dan Vatan Bilgisayar’da ile 8 ay taksitli ve sıfır faiz telefon kampanyası, pek fazlaca vatandaşın telefon alma aşamalarını bir fazlaca kolaylaştırmaktadır. İki mühim firmanın işbirliğiyle ortaya çıkardıkları bu ortaklık, alınan cep telefonlarını 8 ay ve 0 faizle geri ödeme imkanı tanımaktadır.

Bu kampanyayı mühim kılan detay ise akıllı telefonlarının satış fiyatı ile peşin fiyatı arasındaki aynılığı barındırması. Doğrusu taksitlendirmede de bu biçim bir nakit pozitif yanları elde edecek olmanız, sizler açısından iyi bir işleyişi ortaya çıkarmış olacaktır.

3422 SMS Kredi Fibabanka

  • Telefonunuzdan VATAN boşluk TC Kimlik no yazarak 3422 nolu numaraya kısa ileti (SMS) atmanız gerekmektedir.
  • Bu SMS sonrası size Fibabanka tarafınca kredi başvurunuzun pozitif yada negatif sonuçlandığına dair bir ileti gelecek, sonucunuz negatif ise krediyi kullanamazsınız.
  • Sadece kredi başvurunuz pozitif ise size en yakın Vatan Bilgisayardan işleminizi halledebilirsiniz.
  • Mağazada ilgili personel ile görüşerek o sizi yönlendirecek ve istediğiniz cep telefonunu 8 ay faizsiz kredi kapsamında alabileceksiniz.

Kampanyadan Iyi mi Yararlanılabilir?

Fibabanka’dan Vatan Bilgisayar’da ile 8 ay taksitli ve sıfır faiz telefon kampanyasından yararlanmak ise hakkaten de fazlaca rahat. Bunun için siz değerli ziyaretçilerimizin tek yapması ihtiyaç duyulan şey herhangi bir Fibabanka şubesine giderek gereksinim kredisine başvurmanız. Gerçekleştirdiğiniz gereksinim kredisi başvurusunun sonuçlanmasıyla beraber kredinin sözleşmesine imzayı attığınız andan itibaren ise, istediğiniz cep telefonunu bu kampanya üstünden rahatça satın alma şansı bulabilirsiniz.

Bu kampanya hakkaten de Iphone rüyası kuran birçok insan için bir fazlaca dikkat çekici bir işlevsellikle ilerlemektedir. Dikkat çekici olmasıyla birlikte nitelikli bir düzeni de ortaya çıkartan Fibabanka ile bu biçim bir kampanyadan yararlanmanız mümkündür.

Kampanyaya Dahil Olan Markalar

Fibabanka’nın Vatan Bilgisayar ile gerçekleştirmiş olduğu bu kampanyalar doğrultusunda da sizler faizsiz cep telefonu satın alma işleminizi, hem de 10 taksit üstünden rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Bu iki mühim kuruluşun öncülüğünde gerçekleşmekte olan bu kampanyadaki akıllı telefonlar ise Iphone ve Samsung modelleri olmaktadır. Her iki markayı da rahatça kampanyadaki geçerliliği kazandığınız süre değerlendirme altına alabilir, bu sayede de sıkıntısız bir halde alışveriş işlevselliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Bu biçim bir işleyişi sunmuş olduğu için teknoloji meraklıları için de bir fazlaca dikkat çekmeyi başaran Fibabanka, Vatan Bilgisayar’ın genel işleyişini de bir fazlaca kuvvetli tutmaktadır.

Bu Kampanya Ne Kadar Güvenilir?

Son olarak baktığımızda da Fibabanka’nın Vatan Bilgisayar ile gerçekleştirmiş olduğu ortaklık dahilinde de sizler avantajlı ve güvenilir bir halde kampanya detayına erişebilirsiniz. Bu sebepten de kampanya için ilgili detaylara yoğunlaşmanızı ve ona bakılırsa adımlarınızı atmanızı öneriyoruz. Hepinize şimdiden güzel bir kredi düzeni olmasını diliyoruz.

Bundan önceki yazımız olan Fibabanka Kiraz Hesap Faiz Oranı %21 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir