Yapı Kredi Bayram Kredisi Hakkında Detaylar

Yaşam kalitesinin artış göstermesi ile beraber kişilerin harcamaları da bu oranda bir artış yaşamıştır. Buna bağlı olarak da nakit ihtiyacı büyük bir artış göstererek geçim sıkıntısı başlığı altında problemler yaşanmaya başlamış bunun yanı sıra acil nakit gereksinimleri da yaşanmaktadır. Bilhassa hususi günlerde sıkça yaşanmış olan nakit sıkıntısı en oldukca bayramlarda gün yüzüne çıkmaktadır.

Bayram alışverişi, giysisi, çikolatası, ikramı tatili derken bayram harcamaları çoğu zaman alıp başını gidiyor. Bu aşamada nakit gereksinimlerini karşılamak ve bayramı şeker tadında geçirmek adına Yapı Kredi bu aşamada tüm müşterilerine ve potansiyel müşterilerine Bayram Kredisi imkanı sağlıyor. Ramazan bayramına hususi olarak hazırladığı hususi bireysel gerekseme kredisini düşük faiz oranları ve bunun yanı sıra uygun ödeme koşulları ile tüm nakit gereksinimleri olanlara sunuyor.

Bayram Kredisi Kampanya Bilgileri

Bu aşamada kampanya detaylarına baktığımızda ilk çarpıcı söz olarak “Günde 10 TL’ ye 10.000 TL kredi” yi görmekteyiz. Bu aşamada bayrama hususi olarak hazırlanan gerekseme kredisinde günlük 10  TL ye karşılık eden bir ödeme planı ile 10.000 TL ye kadar gerekseme kredisi kullanabiliyorsunuz.

İhtiyaçlarınızı ertelememek ve nakit ihtiyacınız olan şeyi giderirken fazla faiz ödememek adına Yapı Kredinin bayram kredisinden yararlanabilirsiniz. Son gün olarak 23 Haziran 2017 zamanı belirtilirken bu kampanyanın uzatılıp uzatılmayacağı mevzusunda ise hemen hemen detaylı ve net bir data şuan için mevcut değil.

Günde 10 TL’ye 10.000 TL gerekseme kredisi Yapı Kredi’de!

Örnek Ödeme Planı

Örnek bir ödeme çizelgesine baktığımızda averaj bir hesaplama ile 10.000 TL lik bir meblağ 48 ay için çekilirse bu aşamada kredi tahsis tutarı olarak 50 TL alınırken kredi faiz oranı % 1.33 olarak belirleniyor. Kredinin aylık efektif faiz oranına baktığımızda %1.7734 belirlenmişken senelik efektif oranı ise %21. 2814. 10.000 TL lik bir krediyi 48 ay vadede aylık 299.80 TL ödemesi ile çekebilir ve geri ödeme olarak da 48 için 14.390.40 TL olarak ödeyebilirsiniz.

Iyi mi Başvurabilirim?

Eğer bayram kredisinin avantajlı faiz oranlarından yararlanmak istiyor iseniz müracaat için birçok kanal üstünden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu aşamada isterseniz şubeye giderek nüfus cüzdanı fotokopisi,  gelir belgesi, elektrik, su ya da doğalgaz faturası ile şube üstünden birebir bir müracaat işlemi gerçekleştirebilirsiniz.  Bunun yanı sıra isterseniz yapikredi.com.tr üstünden de başvurunuzu yapabilir ya da SMS ile bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. SMS gönderimi için Kredi Türünüzü yazıp bir boşluk sonrasında TCKN numaranızı girip arkasından bir boşluk daha koyarak aylık net gelirinizi yazarak 4411’ e bir müracaat gerçekleştirebilirsiniz.  Şube ve SMS kanalının yanı sıra davet merkezi üstünden de bir müracaat işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu aşamada 7/24 saat hizmet veren satın alan temsilcilerini arayabilir ve bu aşamada hem bir ödeme planı oluşturabilir, hem detaylar hakkında data alabilir hem de başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için 444 0 444 ü aramanız yeterlidir.

Bundan önceki yazımız olan Ziraat Bankası 180 Ay Vadeli Konut Kredisi %0,99 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir