Yapı Kredi EFT Saatleri 2021

Yapı Kredi EFT İşlemi

Devletimizde bankacılık faaliyetlerinin en yoğun yaşandığı hususi bankalardan birisi olan Yapı ve Kredi Bankası, yılların vermiş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmetleri yardımıyla müşterilerini devamlı memnun edebilmeyi amaç edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda vermiş olduğu hizmetleri devamlı iyileştirme ve yenileme faaliyetlerini yoğun olarak sürdürmektedir.

Banka, müşterilerinin en yoğun kullandıkları hizmetlerden olan para transferlerine büyük ehemmiyet vermektedir. Bundan dolayı her alanda geliştirmiş olduğu hususi güvenlik önlemlerini bu alanda daha yoğun olarak kullanmaktadır. Müşterilerinin güvenli bir halde kendi şubeleri içinde havale yada başka bankalarla para transferi olan EFT işlemlerini yapabilmeleri adına özenle çaba etmektedir.

Müşterileri istedikleri süre Akbank şubeleri içinde havale işlemi yaparak bu hizmetten üst düzeyde faydalanabilmektedir. EFT işlemlerinde ise birazcık farklılık olmaktadır. Yapı Kredi EFT saatleri denilen bir kavram devreye girmektedir. Öteki bankalara nazaran EFT saatleri mevzusunda birazcık daha çok süre tanımaktadır. Fakat bir çok bankadaki sistem kapanacağı için işinizi mümkün oldukça 17.00’da ilkin yapmanızı tavsiye ederiz.

Yapı Kredi EFT Saat Ne kadara Kadar?

Her ne kadar Yapı Kredi EFT saatleri 17.20’ye kadar yapılıyor olsa da ihtimaller içinde yetişememe halinde işiniz bir sonraki güne aksayacaktır. Eğer bir sonraki gün resmi dinlence yada hafta sonu ise yapacağınız eft işlemi ilk iş gününe sarkacaktır. Yapı Kredi EFT saatleri haricinde da EFT işlemleri yapmanıza olanak veren mükemmel bir sisteme haizdir. Bu şekilde yaptığınız süre bir sonraki ilk iş gününde gerçekleşmek suretiyle işleminiz beklemeye alınacaktır.

Yapı Kredi EFT Ücretleri

EFT tutarına gelecek olursak EFT işleminin nereden iyi mi yapıldığı bu hususta oldukca önemlidir. Bundan dolayı fiyatlandırma hangi kanal aracılığı ile yapıldığına gore değişmektedir. Aşağıdaki tablo size data verecektir.

EFT Gönderimi EFT Tutarı
EFT Gönderimi – Mobil Şubeden (200.000 TL’den düşük tutarlar için) 3,50 TL
EFT Gönderimi-Mobil Şubeden (200.000 TL ve üstü tutarlar için) 50 TL
EFT Gönderimi-İnternet Şubesinden (200.000 TL’den düşük tutarlar için) 4,40 TL
EFT Gönderimi-İnternet Şubesinden (200.000 TL ve üstü tutarlar için) 50 TL
EFT Gönderimi-Telefon Bankacılığından (200.000 TL’den düşük tutarlar için) 35 TL
EFT Gönderimi-Telefon Bankacılığından (200.000 TL ve üstü tutarlar için) 100 TL

Bundan önceki yazımız olan Yapıkredi World Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir