Yapıkredi Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Günlük ihtiyaçların karşılanması noktasında alışverişlerde büyük ödeme kolaylığı elde eden, gerekseme halinde taksitli nakit ön ödeme desteği veren, aylık gelen faturaların tertipli bir halde ödenebilmesi için otomatik ödeme talimatı verilebilen ve bununla beraber para transferi işlemlerinde kullanılabilmesi için Yapıkredi Bankası tarafınca müşterilerinin kullanımına sunulan World kredi kartı ile gerçekleştirilebilmektedir. Bankanın sunmuş olduğu çeşitli avantajlara haiz olan kredi kartını almak için birçok hizmet kanalı vasıtasıyla başvurduktan sonrasında Yapıkredi Bankası belirli bir süre zarfından geri dönüş yapmaktadır. Belirlenen süre zarfından banka tarafınca geri dönüş yapılmadığı takdirde, kredi kartı talebinde bulunan kişiler Yapıkredi kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işleminden faydalanabilirler.

Kredi kartı talebinde bulunan kişiler ilk olarak cep telefonlarının bildiri yerine Kart tipini yazıp boşluk bıraktıktan sonrasında T.C. kimlik numarasını yazmaları ve akabinde 4407’e kısa bildiri atmaları yeterlidir. Birkaç dakika içinde müracaat talebiniz hakkında sizlere data verilecektir.

World kredi kartı başvuru sonucunu öğrenme adına kullanılabilecek bir başka yöntem ise, kredi kartı başvurusu için kullanmış olduğumuz banka şubelerinde bulunan bireysel satın alan hizmetleri yetkilileridir. Burada bulunan banka görevlilerine lüzumlu talep iletilmek suretiyle işlem gerçekleştirilebilir.

Yapıkredi World kredi kartı müracaat sonucu öğrenme adına yapılabilecek bir başka yöntem ise,  bankanın kendi müşterilerinin kullanmış olduğu web bankacılığı ekranında bulunan sorgulama ekranı yardımı ile sonucu öğrenebilirler. Ek olarak kredi kartının red ile neticelenmesi durumunda “Red Sebebi” kolonunda bulunan bağlantıya tıklamanızda yeterlidir.

Bundan önceki yazımız olan İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme 2021 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir