Yapıkredi Nuvo Nedir? Nuvo Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda  Yapıkredi Nuvo Nedir? Nuvo başvurusu iyi mi yapılır sorularına yanıt vermeye çalışacağız. İlk olarak Yapıkredi’nin tabiri ile tam senlik banka olan Nuvo nedir sorusuna yanıt verelim. Peşinden Nuvo başvurusu iyi mi yapılır hep beraber detaylıca bir göz atalım.

Yapı kredi Nuvo Nedir?

Yapı kredi nuvo nedir sorusuna tüm bankacılık işlemlerinin şubeye gitmeye gerek kalmaksızın, üstelik herhangi bir işlem tutarı ödemeden cep telefonundan, tabletten ya da bilgisayardan yapılabilmesidir diye cevaplandırabiliriz. Kısacası bir alan kişi için tüm işlemlerini kolaylaştıran ve parasız bir halde yapılmasına müsaade eden bir bankacılıktır. Yapıkredi Nuvo’nun özelliklerini temel olarak şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Hesap işletim tutarı yok
  • EFT/ Havale tutarı yok
  • Birikimleriniz için en iyi vadeli mevduat oranları var
  • World Gold yada Play Kart ayrıcalıklarına haiz olma var
  • Nuvo mağazalarından kazançlı alış veriş var
  • E-ticaret ve öteki iş yerlerinde yıl boyu devam eden hususi indirim fırsatları var
  • Masrafsız ve uygun faiz oranları ile şubeye gitmeden kredi çekebilme var
  • Acil nakit gereksinimlerinde hesapta para olmasa bile Esnek Hesap var

Yapıkredi Nuvo, 3 değişik yaş aralığı için hususi olarak hazırlanmış. Senin Nuvo’n denilen bu sistemde 18 – 26 yaş aralığında olan kişilere Nuvo Öğrenciveriliyor. 27 – 30 yaş aralığında olan müşteriler için Nuvo Genç Çalışan verilirken, 30 yaş ve üstü müşteriler için de Nuvo Klasik verilebiliyor.

Nuvo Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gelelim Nuvo başvurusu iyi mi yapılır? sorusunun cevabına. Ilk olarak 18 yaşından 65 yaşına kadar tüm bireysel müşterilerin Nuvo alabileceğini belirtelim. Hatta vatanımızda yaşayan yabancı müşteriler dahi talep etmeleri halinde Nuvo ve avantajlarından faydalanabiliyor. Nuvo müşterisi olmak için 3 değişik yol izlenebilir. 1.si www.nuvo.com.tr adresli internet adresinden biçim doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. 2. yol ise Nuvo Mobil Bankacılık uygulamasını akıllı cihazlarınıza indirip ” Üye Ol ” butonuna tıklayarak ilgili alanları doldurmak olacaktır. Eğer web ve mobil uygulama kullanmadan iyi mi nuvo’lu olup derseniz 3. yol olarak 0850 222 0555 Nuvo Davet Merkezi vesilesiyle Nuvo sahibi olabilirsiniz. Üyelik işlemlerini başlattıktan sonrasında averaj 5 gün içinde kurye vesilesiyle lüzumlu evraklar adresinize ulaştırılacaktır. Lüzumlu evrakları imzaladıktan sonrasında yeniden göndererek üyelik işlemlerini kolay bir halde tamamlayabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan EFT Ne Zaman Hesaba Geçer? Düşer? 2021 [Çözüldü.] başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir