Yıllık Kart Ücreti Almayan Bankalar 2021

Aidatsız Kredi Kartı

Bu yazımızda aidatsız kredi kartı veren bankalar mevzusunda bilgilendirme yapacağız. Dünyada ve vatanımızda yaygın bir ödeme yöntemi olmaya devam eden kredi kartları birçok açıdan avantajlıdır. En basitinden düşünmek gerekirse herhangi bir mağazadan alışveriş yapılacaksa üzerinizde para bulundurma problemi olmadan rahatça alışveriş yapma olanağı bulunmaktadır.

Kredi kartı ile anlaşmalı üye işyerlerinden alışveriş yapılınca ödemeleri taksitle yapabilme olanağı da mevcuttur. Diğeri türlü para ile ödeme yapılacaksa eğer taksit yöntemi ile ödeme pek mümkün olmayabilir. Bu aşamada genel olarak senet vb yöntemler devreye girmektedir ki bir çok satın alan bu yöntemi pek tercih etmemektedir.

Kredi Kartı Aidatı Ödeme

Kredi kartları her ne kadar kullanım kolaylığına haiz olsa da bazı müşteriler kesinti ödeme sorunundan dolayı kartlarını iptal ettirmek istemektedirler. Bu şeklinde olumsuzlukların yaşandığını bilen bir çok banka müşterilerinden kesinti talep etmeyerek satın alan potansiyellerini artırma hedefindedirler. Bundan dolayı müşteriler aidatsız kredi kartı veren bankalar mevzusunda titiz davranmaktadırlar. Aşağıda kredi kartından kesinti almayan bankalar ve aidatsız kredi kartları belirtilmiştir.

Kredi Kartı Aidatı Almayan Bankalar

Aidatsız kredi kartı veren bankalar şunlardır:

  • İş Bankası (Maximum Aidatsız Kart),
  • Akbank (Axess Free),
  • ING Bank (Pegasus Plus Kart),
  • Güvence Bankası (Bonus Flexi),
  • Yapı Kredi Bankası (World Eko Kart),
  • Finansbank (Fix Card),
  • HSBC Bank (HSBC Concept)
  • Odeabank (Bank’O Card)
  • Enpara Kredi Kartı

Bunlar içinde yer almıştır. Burada yer edinen bankalara müracaat yaparak siz de senelik kart tutarı ödemeden kredi kartı kullanabilirsiniz. Bu mevzuda yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey yazımızda yer verdiğimiz bankalarla irtibata geçerek ihtiyaç duyulan müracaat işlemini tamamlayıp kredi kartınızı almak olacaktır. Böylece senelik herhangi bir kart aidatı ödemeye gerek duymadan kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan Kredi Kartı Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir