Yurtiçi Kargo Takip | Yurtiçi Kargom Nerede

Devletimizde etkinlik gösteren en mühim kargo şirketlerinden birisi olan Yurtiçi Kargo, 1982 yılından itibaren sektörde hizmet vermeye devam etmektedir. Geçen 34 senelik vakit içinde şu an itibariyle 13 bin civarı mensubu, 3 bin 900 ‘den fazla araçtan oluşan filosu, 32 tane aktarma merkez, 17 bölge müdürlüğü ile beraber ülkemiz her tarafına ve gene KKTC ‘de faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana Türkiye kargo sektörüne devamlı ilkleri yaşatan Yurtiçi Kargo kurmuş olduğu elektronik sistemler ve teknolojik alt yapısı ile beraber bugün müşterilerine kargoları ile ilgili anında data paylaşımı sunmaktadır. Kargo takip isminde olan bu sistemle kargonuzun sorgulama anı itibariyle nerede bulunduğunu, hangi şubeye varacağını, ne vakit varış noktasına ulaşacağını ve tahmini teslimat süresi benzer biçimde bilgilere bir tık ile kolayca ulaşabilmektesiniz.

Yurtiçi Kargom Nereden Takip Edebilirim?

Yurtiçi Kargo sorgulama ve Yurtiçi Kargo takip için yapmanız ihtiyaç duyulan Yurtiçi Kargo ‘nun resmi web sitesi olan http://www.yurticikargo.com/Sayfalar/default.aspx  adresine girip buradan gönderi sorgu kısmına girmek olacaktır. Buraya gönderi takip kodunuzu işledikten sonrasında güvenlik kodu ile beraber sorgula butonuna tıklamanız kafi olacaktır.

Yurtiçi Kargo Sorgulama

Yurtiçi Kargo ‘nun web sitesi üstünden hesap oluşturarak Yurtiçi Kargo takip ya da öteki işlemlerinizi daha kolay yapabilirsiniz. Bunun için de direkt bağlantı vermek gerekirse https://bireysel.yurticikargo.com/Registration/Entrance adresine girip burada açılacak forma bir ekip bazı kişisel detayları (ad soyad, mail, TC no, doğum zamanı, vs.) işleyip kaydımızı tamamladıktan sonrasında https://bireysel.yurticikargo.com/Access/Login adresinden giriş yapabiliyoruz. Bu menü altından kargo işlemlerini daha  kolay sorgulayabilir ve takibini oldukca daha kolayca yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Satın alan Hizmetleri Numarası

Ek olarak kargo ile ilgili her türlü sorununuz ya da sormak istediğiniz sorunuz ve gene talep, tavsiye ve şikayetleriniz için Yurtiçi Kargo alan kişi hizmetleri davet merkezi numarası 444 99 99 nolu telefonu arayarak mevzusunda ustalaşmış davet merkezi görevlilerinden yardım alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo hakkında bir ayraç açmak gerekir ki; bu da firmanın toplumsal mesuliyet alanında üstlendiği birçok proje bulunduğunu belirtmemiz gerektiğidir. Bu mevzuda görevini yerine getiren şirket her geçen gün yeni projelere imza atmaktadır.

Firmanın geçmişine birazcık daha baktığımızda; 1994 senesinde ilk bant sisteminin kurulduğunu, 1997 senesinde internasyonal bir kurum olan FİATA’ya üye bulunduğunu, 2001 senesinde web üstünden kargo takip hizmetinin başladığını, 2003 yılı itibariyle kurumsallığa geçiş çalışmalarının hızlandığını, 2005 senesinde tüm Yurtiçi kargo birimlerinin birbirine online olarak bağlandığını ve gene bu yıl “Süper Marka” ödülünü aldığını, 2007 senesinde Cep Kargo – Havalı Paket hizmetlerinin başladığı ve gene bu yıl da Süper Marka ödülünün alındığını, 2008 senesinde gün tercihli hizmet verilmeye başladığını görmekteyiz. Ek olarak Yurtiçi Kargo ‘nun 2011 senesinde yaptırılan anketler sonucunda Türkiye Satın alan Memnuniyeti Endeksi bazında Ulusal Kargo Sektöründe alan kişi memnuniyeti en yüksek marka bulunduğunu da görmekteyiz. Ek olarak 2007 yılı sonrasında Yurtiçi Kargo Süper Marka ödülünü birkaç kez daha almıştır.

Bundan önceki yazımız olan PTT Kargo Takip Sorgulama | PTT Kargom Nerede? başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir