Ziraat Bankası 0.88 Faizli Konut Kredisi

Ilk olarak bu mevzuya değinsek iyi olur. Konut kredisi satın alacağınız herhangi bir evin banka tarafınca güvence altına alınmasıyla, çeşitli faiz oranları ve taksit alternatifleriyle size vermiş olduğu kredi türüdür.

Öteki Kredilerden Farkı Nedir?

Konut kredisinin öteki kredilerden farkı; çekebileceğiniz miktarın yüksek taksit sayısının ise fazla olmasıdır. Kredi notunuza bakılırsa bankadan alabileceğiniz kredi miktarı değişebiliyor. Kredi notunuz ne kadar yüksekse alacağınız kredi miktarı o denli yüksek oluyor.

Kredi Notu Nedir?

Kredi notu tüm bankalardaki işlemlerinizin değerlendirilerek, kredi ödeme durumunuz, kredi kartı harcama ve ödemeleriniz, nakit ön ödeme işlemleriniz denetim edilerek oluşturulan bir puan türüdür. 0 ile 1800 içinde değişen puan türünde 1500 ve üstü not iyi sayılıyor ve kredi çekmede herhangi bir problem yaşanmıyor. Kredi öderken yaşadığınız problemler kredi kartı ödemesini geciktirmek ise bu notu negatif etkiliyor. Takibe düşme, icraya verilme durumlarında ise kredi çekmeniz nerdeyse olanaksız bir hal alıyor.

0.88 Faizli Ziraat Konut Kredisi

Son zamanlarda inşaat sektörünün canlanması, bankalar arası çekişmeden meydana gelen faiz oranlarının düşmesi ve sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ında faizlerin düşürülmesi ile ilgili söylemleriyle birlikte bankalar konut kredisi kampanyaları başlatmaya başladılar. Bu bankalardan biride doğal olarak ki Ziraat bankasıdır. Ziraat bankası 0.88 faizli ve uzun vadeli kredi seçeneğiyle müşterilerine iddialı bir kampanya sunuyor. Bu kampanyadan lüzumlu şartları taşıyan ve yerine getiren tüm vatandaşlar yararlanabiliyor.

Kimler Iyi mi Alır

Şartlar

Sponsorlu Bağlantılar

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Belgelenebilir gelir kaynağına haiz olmak

Iyi mi Alınır?

Bu krediyi bankanızın alan kişi temsilcilerine başvurarak bankanın sunmuş olduğu kriterler doğrultusunda kolayca kullanabilirsiniz. Satın alan temsilcisi sizden kimlik fotokopisi, gelir belgesi ve size ilişkin herhangi bir satmaca isteyecektir. Bu belgelerin yanınızda olması işinizi kolaylaştıracak ve kredi alma işlemini hızlandıracaktır.

tıkla sorunu sor

Ziraat Bankası 0.88 Faizli Konut Kredisi İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir