Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama

Ziraat Bankası üstünden maaşını, ödemesini yada bunun şeklinde sebeplerle Ziraat Bankası’nı kullanan çalışanlar için bankanın sunmuş olduğu SMS ile sorgulama ve satın alan hizmeti servisleri yardımıyla bu kişiler kendi hesaplarında bakiyenin değerlerini sorgulayıp öğrenebilme olanağına sahiptirler. Bunun müşterileri için, ilk olarak uzun sıra beklemelerine gerek bırakmadan banka hesaplarında kalan para miktarını, ilgili ödemelerin yatıp yatmadığını SMS yada satın alan destek sistemi vasıtasıyla sorgulatma işlemlerinizi Ziraat Bankası bakiye sorgulama servisi ile kolaylaştırmıştır.

Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama Iyi mi Yapılır?

Ziraat Bankası bakiye sorgulama işlemleri 3 değişik şekilde yapılabilmektedir.

  • Ziraat Bankası web sitesinden hesaba giriş yaparak
  • SMS ile sorgulama yaparak
  • Satın alan hizmetlerinden sorgulama yapma

Ziraat Bankası vasıtasıyla yapılması mümkün bakiye sorgulama işlemi SMS mesajı ile gerçekleştirilmesinin sağlanması gayesi ile 4747 nolu SMS servisi hizmete açılmış bulunnmaktadır. Bu SMS servis hattı vasıtasıyla Ziraat Bankası hesap sahibi olan yada değişik bir halde banka ile anlaşmaları bulunan kişiler kendi amaçlarına gore talep ettikleri detaylara erişebilirler. Bu işlemin gerçekleşmesi için SMS kısa mesajı atılması yeterlidir.

SMS İle Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama Iyi mi Yapılır?

Ziraat Bankası’nın bünyesinde bulunan hesaplarda ne kadar para bulunduğunu görmek için telefonlarınızın SMS kısmına BAKIYE yazıp 4747’ye kısa bildiri yollamanız yeterlidir. Fakat bu noktaya dikkatinizi vermeniz gerekmektedir. Bu işlemi gerçekleştirmek için bildiri yollayacağınız telefon numarasının sistemde kayıtlı olması gerekir. Kayıtlı olmadığı durumlarda bu şekildeki sorgulamaların geri dönüşü bulunmamaktadır. Yolladığınız bildiri gereksiz sayılacaktır ve dönüş olmayacaktır. Ziraat Bankası’nda birçok hesabı bulunan kişiler de istedikleri hesabı sorgulamak için ilgili hesaplarla ilgili değişik numaralarıyla hususi bir sorgulama işlemi gerçekleştirmesi gerekir. Bunu yapmak için BAKIYE diye yazıp bir boşluk bıraktıktan sonrasında hesapla ilgili satın alan numaranızı girerek 4747’ye yollamanız gerekir..

Ziraat Bankası yaptığınız bu sorgulamalar için ekstradan bir sorgulama bedeli almamaktadır. Kişisel banka hesapları için gerçekleştireceğiniz bu sorgulama işlemleri için her bildiri başına operatör tarifesine gore bir tane SMS bedeli kesilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Satın alan Hizmetlerinden Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama Iyi mi Yapılır?

444 00 00 numaralı satın alan hizmetlerini arayarak, ilk olarak TC kimlik no isteyecektir, onu giriniz. Hesabınız ile ilgili bakiye detayı öğrenme biçiminde size menü açılacak. Bu şekildeki sizi yönlendirecek telesekreter yardımıyla hesap bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Online Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama Iyi mi Yapılır?

Ziraat Bankası bakiye sorgulama işlemi web üstünden bireysel yada kurumsal girişler yapılarak hesap bakiyesi öğrenilebilen bir işlemdir. Bu işlemi gerçekleştirmek için aşağıda vermiş olduğumuz ilgili web sayfası bağlantısına tıklayınız. Tıkladıktan sonrasında sitenin sağ üst kısmında giriş yöntemini seçerek hesabınıza giriş yapabilir arkasından hesap bilgilerinizi ve bakiyenizi ilgili menülerden bulabilirsiniz.

Ziraat Bankası Hesap Bakiyesini İnternetten Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

tıkla sorunu sor

Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir